Uniw III Wieku

A A A drukuj

Harmonogram

Uprzejmie informujemy, że zajęcia sportowe z dnia 27 kwietnia
zostały przełożone na dzień 25 maja.
Za zmianę przepraszamy.

 

Harmonogram wykładów w roku akademickim 2017/2018
Semestr letni:

 

Wykłady odbywają się w sali 3 w pawilonie D w godz. 15.00-16.30
UWAGA!!! Wykład w dniu 28 lutego 2018 r.
rozpoczyna się wyjątkowo o godz. 14:30

28.02.
Bariery w rozwiązywaniu problemów kierowniczych
dr Marek Szarucki
Katedra Analiz Strategicznych UEK

7.03.
Podstawy ustrojowe i symbole państwowości polskiej cz.II

Radca Prawny Małgorzata Kozłowska-Kłęk

14.03.
Finanse Unii Europejskiej po rezygnacji z członkostwa Wielkiej Brytanii
dr Katarzyna Stabryła-Chudzio
Katedra Finansów UEK

21.03.
Współczesne migracje w Europie

dr Lech Haydukiewicz
 
Instytut Kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie

28.03.
Cudowny świat ogrodów. Historia tulipana.

Elżbieta Achinger

11.04.
Klient a reklama

dr Magdalena Dołhasz

Katedra Marketingu UEK

18.04.
Phlebodia, czyli nowoczesne spojrzenie na zdrowie twoich nóg
lek. med. Bartłomiej Juza

25.04.
wykład z cyklu: Rozważania o istocie człowieka. cz.III

Odpowiedzialność w nieodpowiedzialnym świecie.

dr Inga Mizdrak
 
Katedra Filozofii UEK

9.05.
Tradycyjny klient na nowoczesnym rynku bankowym
dr Mateusz Folwarski
Katedra Bankowości UEK

16.05.
Związki frazeologiczne z nazwami barw (czyli porozmawiajmy o niebieskich migdałach)

dr Beata Lisowska

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

23.05.
Obowiązki i prawa klienta w relacjach z dystrybutorem ubezpieczeń

dr hab. Monika Szaraniec

Katedra Prawa Cywilnego i Gospodarczego UEK

30.05.
zakończenie roku akademickiego 2017/2018

Harmonogram zajęć dodatkowych w roku akademickim 2017/18
Semestr letni:

LEKTORATY:

Terminy zajęć: 
28.02., 7.03., 14.03., 21.03., 28.03., 11.04., 18.04., 25.04., 9.05., 16.05.

ŚRODA 16.30-18.00
JĘZYK ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJACYCH 
mgr Jolanta Regucka-Pawlina
Budynek Główny, s. 2

ŚRODA 16.30-18.00 
JĘZYK ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJACYCH 
mgr Anna Królikowka-Gryniuk

Budynek Główny, s. 3

ŚRODA 16.30-18.00 
JĘZYK ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH - POZIOM I 

mgr Piotr Miernik

Budynek Główny, s. 4

ŚRODA 16.30-18.00 
JĘZYK ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH - POZIOM II 

mgr Ewa Truszewska

Budynek Główny, s. 5

ZAJĘCIA SPORTOWE:

Terminy środowych zajęć: 
28.02., 7.03., 14.03., 21.03., 28.03., 11.04., 18.04., 25.04., 9.05., 16.05.

ŚRODA, 16.45-17.30 
AQUA FITNESS
 
mgr Jolanta Ciepichał
basen, pawilon sportowo-dydaktyczny

ŚRODA, 18.15-19.00 
AQUA FITNESS 
mgr Jolanta Ciepichał 
basen, pawilon sportowo-dydaktyczny 

ŚRODA, 16.45-17.30 
PILATES
 
mgr Sylwia Dudek 
salka rekreacyjna, pawilon sportowo-dydaktyczny

ŚRODA 18.15-19.00 
PILATES
 
mgr Sylwia Dudek
salka rekreacyjna, pawilon sportowo-dydaktyczny

 

Terminy piątkowych zajęć: 
02 .03., 9.03., 16.03., 23.03., 6.04., 13.04., 20.04., 27.04., 11.05., 18.05.

PIĄTEK, 10.30-11.15 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
mgr Jolanta Ciepichał
salka rekreacyjna, pawilon sportowo-dydaktyczny

PIĄTEK, 11.30-12.15 
AQUA FITNESS
 
mgr Jolanta Ciepichał
basen, pawilon sportowo-dydaktyczny