Uniw III Wieku

A A A drukuj

Harmonogram

 Harmonogram wykładów w roku akademickim 2016/17
- semestr letni:

1.03.2017
„Rozważania o istocie człowieka. Rzecz o wolności.”

dr Inga Mizdrak

Katedra Filozofii UEK

8.03.2017
„Patriotyzm gospodarczy.”

prof. dr hab. Maria Sierpińska

Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw UEK

15.03.2017
„Spółki handlowe jako sposób na optymalizacje podatkowe.”

dr Grzegorz Miś

Katedra Prawa Administracyjnego i Zamówień Publicznych UEK            

22.03.2017
„Miasto Kraków w trosce o jego seniorów.”

dr Anna Okońska-Walkowicz

Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej

29.03.2017
„Historia i współczesność Polaków na Litwie.”

dr Lech Haydukiewicz

Instytut Kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie

5.04.2017
„Oszustwa metodą „na wnuczka”. Jak reagować na perswazję i chronić się przed wyłudzaczami.”

dr Mariusz Makowski

Katedra Psychologii i Dydaktyki UEK

12.04.2017
„Królowe Polski – poczet najsłynniejszych żon władców Polski.” cz. IV

dr Renata Zawistowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie
               

26.04.2017
„Promocja – instrument marketingu przedsiębiorstw.”

dr Magdalena Dołhasz

Katedra Marketingu UEK

10.05.2017
„Czarne dziury we wszechświecie.”

prof. zw. dr hab. Edward Malec

Instytut Fizyki UJ

17.05.2017
„Nowe zarządzanie publiczne – metody budżetowania.”

dr Marzena Piszczek

Katedra Finansów Samorządowych UEK

24.05.2017
„Wpływ komunikacji interpersonalnej na rozwój organizacji.”

dr Krzysztof Machaczka

Katedra Zarządzania Międzynarodowego UEK

 31.05.2017
"Nowoczesne rozwiązania technologii informacyjnej ułatwiające niezależne funkcjonowanie osobom w starszym wieku.
Przykłady, możliwości i zagrożenia.
"
dr Ella Kolkowska,

Örebro University School of Business in Sweden
dr Ewa Soja,
Zakład Demografii UEK

7.06.2017
Zakończenie roku akademickiego

Wykłady odbywają się w sali 4 w pawilonie D w godz. 15.00-16.30

 
 

Harmonogram zajęć dodatkowych w roku akademickim 2016/17
- semestr letni:

KURSY KOMPUTEROWE:

ŚRODA 13.15-14.45
KURS KOMPUTEROWY DLA ZAAWANSOWANYCH

mgr Wiesława Zapart

pawilon A, s. 07

Terminy zajęć:  15.03, 22.03, 29.03, 5.04, 12.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05 i 31.05.2017 r.

 LEKTORATY:

ŚRODA 16.30-18.00 
JĘZYK ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJACYCH 
mgr Anna Królikowska-Gryniuk
Budynek Główny, s. 3

ŚRODA 16.30-18.00 
JĘZYK ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH - POZIOM I 
mgr Piotr Miernik
Budynek Główny, s. 4

ŚRODA 16.30-18.00 
JĘZYK ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH - POZIOM II 
mgr Marek Pluta
Budynek Główny, s. 5

Terminy zajęć:  1.03, 8.03, 15.03, 22.03, 29.03, 5.04, 12.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05 i 31.05.2017 r.

ZAJĘCIA SPORTOWE:

ŚRODA 16.45-17.30 
AQUA FITNESS
 
mgr Jolanta Ciepichał
basen, pawilon sportowo-dydaktyczny

ŚRODA 18.15-19.00 
AQUA FITNESS 
mgr Jolanta Ciepichał 
basen, pawilon sportowo-dydaktyczny
 

ŚRODA 16.45-17.30 
PILATES
 
mgr Sylwia Dudek 
salka rekreacyjna, pawilon sportowo-dydaktyczny

ŚRODA 18.15-19.00 
PILATES
 
mgr Sylwia Dudek
salka rekreacyjna, pawilon sportowo-dydaktyczny

Terminy zajęć:  1.03, 8.03, 15.03, 22.03, 29.03, 5.04, 12.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05 i 31.05.2017 r.
------------------------------------------------------------------------------

PIĄTEK 10.30-11.15 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
 
mgr Jolanta Ciepichał
salka rekreacyjna, pawilon sportowo-dydaktyczny

PIĄTEK 11.30-12.15 
AQUA FITNESS
 
mgr Jolanta Ciepichał
basen, pawilon sportowo-dydaktyczny

Terminy zajęć:  3.03, 10.03, 17.03, 24.03, 31.03, 7.04, 21.04, 28.04, 12.05, 19.05, 26.05 i 2.06.2017 r.