Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

OBÓZ NARCIARSKI 4-10 MARCA 2019r w BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ
data publikacji: 01/02/2019, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

OBÓZ NARCIARSKO - SNOWBORDOWY NA KOTELNICY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

 

 TERMIN:  4 – 10 MARCA 2019r.

 ZAKWATEROWANIE:  PENSJONAT NA KAMIEŃCU (pokoje 2,3,4,5  osobowe)

 KOSZT OBOZU: ok. 400zł.( w zależności od liczby uczestników) 

 W CENIE OBOZU:   PRZEJAZD – WYŻYWIENIE - ZAKWATEROWANIE.

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NA STOKU  DAJE ZALICZENIE W SEMESTRZE LETNIM Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA, OBÓZ JEST DOFINANSOWANY PRZEZ WŁADZE  UCZELNI I PRZEZNACZONY DLA WSZYSTKICH STUDENTÓW UNIWERSYTETU.

DO KOSZTU OBOZU NALEŻY DOLICZYĆ  KWOTĘ ZAKUPU 5 DNIOWEGO KARNETU NA STOKI KOTELNICY.

KONTAKT Z PROWADZĄCYMI  NA MAILA.  ZAPISY Z WPŁATĄ ZALICZKI 200zł  U NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO  NA DYŻURACH - PAWILON  SPORTOWY  - POKOJE 1 i 5 ( pierwsze piętro.)

mgr MARIUSZ SUMARA pokój nr 5

mgr ARTUR PAGACZ  pokój nr 1

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

 

komunikat
data publikacji: 01/02/2019, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

OGŁOSZENIE

 

Studenci I roku I stopnia studiów stacjonarnych

i I roku jednolitych magisterskich

Studenci w semestrze letnim 2018/2019 na zajęcia
z wychowania fizycznego zapisują się w systemie USOS od 15.02.2019 do 21.02.2019 wg planu zajęć umieszczonego na stronie SWFiS od dnia 13.02.2019.

Semestr letni obejmuje 15 godzin dydaktycznych.

Zajęcia  odbywać  się będą w następujących tygodniach

Terminy zjazdów:

I

25.02.2019 - 01.03.2019

II

11.03.2019 - 15.03.2019

III

01.04.2019 - 05.04.2019

IV

08.04.2019 - 12.04.2019

V

13.05.2019 - 17.05.2019

VI

20.05.2019 - 24.05.2019

VII

03.06.2019 - 07.06.2019

VIII

10.06.2019 - 14.06.2019

 

Prosimy studentów o przemyślane zapisy na zajęcia!

 

Propozycja zajęć z wychowania fizycznego dla studentów I roku w sem zimowym 2018/2019
data publikacji: 27/01/2019, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU

W RAMACH REALIZACJI ZAJĘĆ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO PROPONUJE RÓŻNORODNE FORMY AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ: 

  1. Zajęcia o charakterze ogólnym (WF.OGÓL-K, WF.OGÓL-M) - zespołowe gry sportowe lub indywidualne dyscypliny na poziomie podstawowym lub preferencje danej grupy.
  2. Zajęcia z konkretnej dyscypliny – siatkówka (WF.SIAT-K, WF.SIAT-M) , koszykówka (WF.KOSZ-M), piłka nożna (WF.PNOŻ), Futsal (WF.FUTS-M), tenis stołowy (WF.TENS), badminton (WF.BADM), tenis ziemny (WF.TENZ) na poziomie podstawowym lub  średnio zaawansowanym.
  3. Zajęcia fitnessowe : step (WF.STEP) i aerobik (WF.AERO) zajęcia choreograficzne przy muzyce o charakterze wytrzymałościowym  oraz  część wzmacniająca z wykorzystaniem różnych przyborów.
  4. Pilates (WF.PILA) - zestaw ćwiczeń angażujących zarówno mięśnie powierzchowne jak i głębokie mające na celu wzmacnianie, rozluźnianie. Praca nad  koordynacją oraz równowagą całego ciała przy właściwej technice oddychania.                                     
  5. Zgrabna sylwetka (WF.ZGSL) - zajęcia o charakterze wzmacniającym modelujące całe ciało.                                   
  6. Fitness (WF.FITN) - zajęcia o charakterze mentalnym, prozdrowotnym i relaksacyjnym (Pilates, zdrowy kręgosłup, stretching, rolowanie powięzi).
  7. Zajęcia kulturystyczne (WF.SIŁO) - zajęcia o charakterze siłowym i wytrzymałościowym.
  8. Zajęcia na pływalni (WF.PŁYW) - nauka i doskonalenie pływania.
  9. Zajęcia terenowe - Nordic walking  (WF.NORW).
  10. Wycieczki na rowerze (WF.ROWE).
  11. Specjalizacja danej dyscypliny sportowej np. Siatkówka (SP.SIAT-K, SP.SIAT-M), Piłka ręczna (SP.RECZ-K, SP.RECZ-M), KOSZYKÓWKA (SP.KOSZ-K, SP.KOSZ-M), Piłka nożna (SP.PNOŻ), Futsal (SP.FUTS-K, SP.FUTS-M), Badminton (SP.BADM), Tenis ziemny (SP.TENZ), Tenis stołowy (SP.TENS), Pływanie (SP.PŁYW), Kulturystyka (SP.KULT), Lekka atletyka (SP.LEKK), Rowery (SP.ROWE), Narciarstwo i snowboard (SP.NART), Frisbee (SP.FRIS). SPECJALIZACJE - to zajęcia dla osób, które trenowały lub trenują  wybraną dyscyplinę (profesjonalistów) lub mających osiągnięcia w szkole średniej (amatorów). Zapisy na specjalizacje odbywają się u trenerów prowadzących zajęcia.

Specjalizacje -

Sekcje KU AZS UEK

Prowadzący

BADMINTON

mgr Artur Pagacz

TRÓJBÓJ SIŁOWY ERGOMETR WIOŚLARSKI

mgr Andrzej Kozubowski

FRISBEE

dr Ryszard Staroń

FUTSAL Kobiet

mgr Daniel Bukalski

FUTSAL Mężczyzn

mgr Daniel Bukalski

KOSZYKÓWKA Kobiet

mgr Ewa Eljasz-Radzikowksa

KOSZYKÓWKA Mężczyzn

mgr Jolanta Ciepichał

LEKKA ATLETYKA

mgr Sylwia Dudek

NARTY I SNWBOARD

mgr Jerzy Drej

PIŁKA NOŻNA Mężczyzn

mgr Daniel Bukalski

PIŁKA RĘCZNA Kobiet

mgr Mariusz Sumara

PIŁKA RĘCZNA Mężczyzn

mgr Mariusz Sumara

PŁYWANIE

mgr Sławomir Żuk

ROWERY GÓRSKIE

dr. Ryszard Staroń

SIATKÓWKA Kobiet

mgr Jerzy Drej

SIATKÓWKA Mężczyzn

mgr Marek Grzybowski

TENIS STOŁOWY

mgr Artur Pagacz

TENIS ZIEMNY

mgr Leszek Walankiewicz

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
data publikacji: 28/01/2019, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Kierownik mgr Artur Pagacz

pok. nr 1, tel. 293 5602

Z- ca kierownika ds. dydaktycznych mgr Jolanta Ciepichał

pok. nr 3, tel. 293 5635

Sekretariat:

czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 

Starszy referent mgr inż. Katarzyna Pułczyńska

e-mail: swfis@uek.krakow.pl

pok. nr 2, tel. 293 5070, 293 5435, fax 293 5070

 

Referent  mgr Daniel Bukalski

pok.nr.6, tel. 293 5672


INSTRUKTORZY:

mgr Jolanta Ciepichał ,  pok. 3, tel. 293 5635

mgr Elżbieta Cioch ,  pok. 4, tel. 293 5636

mgr Jerzy Drej ,  pok. 5, tel.  293 5638

mgr Ewa Eljasz-Radzikowska,   pok. 4, tel. 293 5636

mgr Marek Grzybowski ,  pok. 5, tel. 293 5637

mgr Artur Pagacz ,  pok. 1, tel. 293 5602

dr Ryszard Staroń,   pok. 5, tel. 293 5637

mgr Mariusz Sumara ,  pok. 5, tel. 293 5637

mgr Leszek Walankiewicz,   pok. 5, tel. 293 5638

mgr Sylwia Dudek pok. 4, tel. 293 5636

mgr Andrzej Kozubowskipok. 5, tel. 293 5637

 

Ratownicy :

mgr Bartłomiej Musiał,  tel. 293 5671

mgr Sławomir Żuk,  tel. 293 5671

Bartosz Godula,  tel. 293 5671

 Recepcja basenu :


Bożentyna Słaboń   tel. 293 5673

Joanna Mularczyk   tel. 293 5673 

Wojciech Sobczyk   tel. 293 5673

Obsługa hali:

Piotr Guzik,  tel. 293 5631                                          

Portiernia Pawilonu Sportowego :  tel. 293 5632

Szatnia Pawilonu Sportowego :   tel. 293 5633

 

   


Linki